Loading...
new111.png

Дизайн. Розуміємо без слів...

Дизайн - це те, що бачить користувач, коли заходить на Ваш сайт! В сучасному світі, іноді саме з сайту починається знайомство клієнта з Вашим продуктом. 40% успіху залежить саме від дизайну. Тому, використовуючи неякісні або шаблонні рішення, Ви знижуєте майбутню конверсію сайту. Коли потенційний клієнт відвідує ваш сайт, він в першу чергу оцінює вас в порівнянні з конкурентами і робить свій вибір. Ваш сайт - це Ваш рівень поваги та відношення до клієнтів.

Ексклюзивний дизайн - це

  • основний інструмент підтримки іміджу компанії;
  • забезпечення позитивного настрою здійснення покупки;
  • відповідніст
Детальніше
new3.jpg

Яким повинен бути логотип?

Логотип– життєво важливий елемент іміджу компанії, який подається як зображення назви компанії у вигляді картинки, слугує, в першу чергу, для ідентифікації компанії чи бізнесу на ринку та використовується для розробки фірмового стилю. Логотип є легким способом запам’ятовування Вашої продукції серед решти.

Створення логотипу напряму пов’язано з більш широким процесом створення фірмового стилю. При створенні логотипу важлива кожна найменша деталь – колір, відтінок, шрифт, розмір букв, їх напрям.

Отож при розробці ефективного логотипу не завадить врахувати наступне:

Логотип повинен бути універсал

Детальніше
tr01.jpg

Як створити смачний сайт?

Як створити смачний сайт? Вам потрібен сайт, який буде приваблювати клієнтів з усього світу? Тоді ловіть рецепт: берем трішки креативу, дотримуючись пранципів юзабіліті інтерфейсу, підсмажимо навігацію (горизонтальне й вершикальне меню), збланшуємо контент, додамо ванільного присмаку, щедро посипем прянощами,використаєм сторітеллінг. Не забуваєм про вільний простір, щоб легко і ніжно смакувало...Продукт має бути якісним, без помилок, аби споживач захотів ще. Памʼятайте про F- и Z-паттерни, враховуючи модель поведінки нашого клієнта. Хочете, сайт з родзинкою? Замовляйте, ka-reen.net

Детальніше
tr.jpg

9 трендів веб-дизайну в 2019 році

Незважаючи на те, що головним в веб-дизайні залишається зручність для користувача, нічого не заважає додати сайту трохи модних штучок, щоб він виглядав сучасно і привертав молоду аудиторію.

За статистикою, користувачеві потрібно 0,05 секунди, щоб вирішити, що йому не подобається сайт і піти з нього. Тому в боротьбі за увагу хороша кожна, навіть найдрібніша, деталь.

Фахівці назвали 9 головних трендів в веб-дизайні в 2019 році.

  1. ШВИДКІСТЬ ВИРІШУЄ При завантаженні сайту саме швидкість має вирішальне значення. У вас є всього близько трьох секунд, щоб справити враження, і якщо сайт за цей час так і
Детальніше
bu.jpg

Навіщо малому бізнесу потрібен сайт? Знімаємо заперечення!

Потрібен чи ні сайт для малого бізнесу? Знімаємо основні заперечення більшості підприємців, показуємо 5 основних причин чому він важливий і яким він повинен бути.

Навіщо потрібен сайт моєму бізнесу? "- відповідь на це питання визначає те, яким він повинен бути. Ще Білл Гейтс говорив:« Якщо тебе немає в інтернеті, значить у тебе немає бізнесу »... Тому для підприємців-початківців - сайт це дуже перспективний інструмент розширення продажів.

Якщо ви задумалися, яким повинен бути сайт вашої компанії, значить, вашому бізнесу прийшов час розвиватися. Паралельно обов'язково виникає питання, яким пови

Детальніше
anti.jpg

8 анти-трендів веб-дизайну в 2019 році

Існує багато трендових веб-дизайну, які були досить недавно користувалися популярністю. Але так само, як і тенденції в дизайнерській одязі, вони мають своє усталення і становиться антитрендами. У цій статті ми зібрали кілька худших, усталених і бесполезних трендів, які повинні були занести і не використовувати їх у своїх роботах.

Відсутність призиву до дії Основна мета створення сайту - подтолкнуть ваших користувачів на які-то дії: більше читайте, делитесь контентом зі своїми друзями або совершіть покупки. Крайне важливо надати відвідувачам можливість пройти реєстрацію, підписатися, купити, ві

Детальніше