Loading...
8 анти-трендів веб-дизайну в 2019 році

8 анти-трендів веб-дизайну в 2019 році

Існує багато трендових веб-дизайну, які були досить недавно користувалися популярністю. Але так само, як і тенденції в дизайнерській одязі, вони мають своє усталення і становиться антитрендами. У цій статті ми зібрали кілька худших, усталених і бесполезних трендів, які повинні були занести і не використовувати їх у своїх роботах.

Відсутність призиву до дії Основна мета створення сайту - подтолкнуть ваших користувачів на які-то дії: більше читайте, делитесь контентом зі своїми друзями або совершіть покупки. Крайне важливо надати відвідувачам можливість пройти реєстрацію, підписатися, купити, відстежити або скачати. Сайт, на якому відсутня призив до дійсності. Посетители можуть читати контент і переміщатися по сайту, але поки не знайомиться. Кнопка вибору або посилання повинна бути добре замінена на будь-яку сторінку, щоб ваші клієнти розуміли, що вони можуть робити. Для того, щоб підійти до своїх відвідувачів, вони будуть в тому числі, щоб уникнути того, що вони не випробовують.

Горизонтальна прокрутка Горизонтальна прокрутка звичайно дуже раздражает користувачів. Це пов'язано з тим, що вони прийшли до вертикальної, яка використовується майже завжди. Горизонтальна прокрутка застосовується, коли вміст не стоїть належним чином. Якщо вам потрібен вміст вашого сайту, це буде правильно і сумісно з усіма пристроями, то це не обов'язково буде необхідно в горизонтальній прокрутці. Це дуже важливо для того, щоб сайт був сумісний з усіма пристроями, які були функціональними і понятними. Використовуючи горизонтальну прокрутку, вибирайте тільки своїх відвідувачів.

Приховані чи дратуючі посилання Вони дуже корисні на будь-якому сайті, вони допомагають вашим відвідувачам переміщатися по потрібній сторінці. Також внутрішні посилання дуже корисні для SEO. Однак важливо, щоб вони були видині і правильно розміщені. Якщо ви не будете працювати, ви введете в заблудження, або якщо є шанс неналежного переходу за посиланням, це відбивається на користувальницькому рівні. Этого можна уникати, следуя наступним правилам:

Внутрішні посилання на інші сторінки сайту не повинні відкривати нові вікна або панелі, якщо вони не ведуть на цільовій сторінці; Внешние посилання на інші сайти повинні завжди відкриватися в нових вікнах або вкладках; Потрібно бути вилученим іншим кольором, що відрізняється від основного тексту, як при натисканні, так і в пасивному стані; Ссилки повинні бути розміщені з участю їх важливості, найважливіших і найменших важливих моментів. Використання PDF-файлів PDF-контент може бути дуже корисним, особливо коли спрацьовує завантаження документів. Але це буде мати негативні наслідки, якщо ви використовуєте PDF-файли. Це ускладнює процес отримання інформації, тому що привертає увагу відвідувачів скачати контент, щоб він прочесть. И скорее всего відвідувачі будуть шукати інший, більш зручний ресурс.

Неправильне розміщення поля пошуку Розміщення поля пошуку в незаметному місці - це плохое рішення. Основна причина цього полягає в тому, що майже всі люди, які відвідують ваш сайт, будуть використовувати інформацію про пошук. Тепер часто відвідувачі відкривають сайт, а потім використовують вікно пошуку, щоб отримати контент, який їм потрібно. Тому розміщення поля пошуку на видном месте необходимо. Сайти без полів пошуку, або на яких він неправильно розташовано, не дають можливості обслуговувати своїх клієнтів в повній мере.

Перегруженість аудіо / відео контентом Сьогодні більшість сайтів використовують аудіо- та відеофайли для передачі інформації. Це особливо ефективно, тому що відвідувачі не потрібні для оновлення веб-сайту. Мультимедійний контент також широко використовується в соціальних сетях. Тем не менш, важливо стежити за деякими основними правилами розміщення аудіо та відео:

Аудіо і відео файли не повинні відтворюватись автоматично; Весь мультимедійний контент повинен бути коротким і конкретним; Должно бути елементами керування, дозволяючи відвідувачам робити, як відтворювати аудіо та відеофайли; Будь-яка сторінка повинна бути не більше трьох відео- або аудіофайлів.

Надмірність Надмірний креатив і невідповідність дизайну можуть негативно сказатись на вашому сайті. Кричащие шрифти і надзвичайна яскравість можуть відштовхувати, і чим більше захоплених елементів (значків, зображень, малюнків і т. Д.), Тим більш легким і менш функціональним сайтом. Ефективність і унікальність сайту не полягає в кількох елементах. Нужно сфокусироваться на функціональність, узгодженість і корисність контента.

Нехватка простору Необхідно завжди забезпечити достатньо простір навколо елементів, на які будуть кліки відвідувачів. Якщо у вас є дуже близькі посилання, це може доставити невірні неудобства. Також, відсутність просторів може викликати загрозу перенесення та затримки відвідувачів. Це особливо актуально, якщо на сайті є реклама.

В конечном счете, все залежить від вас. Нам потрібна ця інформація, яка допоможе вам створити сайт, який відповідає всім сучасним вимогам.


Опубліковано у Корисна інформація 8 January 2019