Loading...
9 трендів веб-дизайну в 2019 році

9 трендів веб-дизайну в 2019 році

Незважаючи на те, що головним в веб-дизайні залишається зручність для користувача, нічого не заважає додати сайту трохи модних штучок, щоб він виглядав сучасно і привертав молоду аудиторію.

За статистикою, користувачеві потрібно 0,05 секунди, щоб вирішити, що йому не подобається сайт і піти з нього. Тому в боротьбі за увагу хороша кожна, навіть найдрібніша, деталь.

Фахівці назвали 9 головних трендів в веб-дизайні в 2019 році.

  1. ШВИДКІСТЬ ВИРІШУЄ При завантаженні сайту саме швидкість має вирішальне значення. У вас є всього близько трьох секунд, щоб справити враження, і якщо сайт за цей час так і не завантажиться, велика ймовірність, що ваші відвідувачі підуть до кого-небудь іншому.

Тому швидкість завантаження - перше, на що ви повинні звернути увагу при створенні або редизайн свого сайту.

  1. САЙТИ СТАЮТЬ персоналізовані У 2019 найбільш успішними будуть сайти, які найбільшою мірою відповідають призначеному для користувача досвіду, що представляють інформацію користувачеві з урахуванням його статі, віку і навіть особистих переваг.

  2. САЙТИ E-COMMERCE додав «булочок». Електронна комерція в останні роки стає все більш витонченою, і в 2019 році цей тренд продовжиться.

Наприклад, будуть активно розвиватися локатори місць (відвідувачеві будуть показувати найближчу торгову точку), навіть роздрібні магазини будуть інтегровані з сайтами, а додатки будуть підтримувати постійну взаємодію з брендом.

  1. НАСАМПЕРЕД - смартфон. 85% користувачів впевнені, що на смартфоні сайт повинен виглядати не гірше, а то і краще, ніж в деськтопной версії. Статистика показує, що все більше користувачів використовують саме смартфони для серфінгу по Інтернету. Так що якщо ви ще не оптимізували свій сайт для мобільних - саме час це зробити.

5, ДИЗАЙН СТАЄ «брутальний». «Брутальний» дизайн в даному випадку передбачає поділ на великі кольорові або білі блоки, багато вільного простору і базові кольори, які адекватно відображаються в будь-якому браузері і на будь-якому пристрої.

  1. Повернення до статичності. Якщо сайт просто представляє яку-небудь інформацію, можливо, має сенс обмежитися базовим дизайном з використанням HTML. Це, до того ж, істотно скоротить час завантаження сайту.

  2. ЗРОСТАЄ ВАЖЛИВІСТЬ типографіки. У тренді - незвичайні шрифти, різноманітні художні елементи, креативні прийоми на кшталт складання текстів з «газетних вирізок». Багато брендів створюють власні шрифти, щоб виділятися на тлі інших. Так що можна сказати, що в 2019 році персоналізація торкнеться навіть шрифти.

  3. ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ. Штучний інтелект в тій чи іншій вже використовують Amazon, Netflix і інші компанії. І ця тенденція збережеться. У 2019 штучний інтелект буде присутній на сайтах в основному у вигляді чат-ботів.

  4. ВІДЕО-КОНТЕНТ в пріоритеті. У 2017 році Facebook фіксувала близько 8 млрд переглядів відео щодня. Підсумки 2018 року показали, що щодня на YouTube переглядають близько 500 млн годин відео. При цьому передбачається, що в 2019 році на призначений для користувача контент буде припадати 80% всього Інтернет-трафіку. Так що приготуйтеся до того, що відео будуть ще частіше з'являтися як в соцмережах, так і на сайтах.


Опубліковано у Корисна інформація 14 February 2019