Loading...
Яким повинен бути логотип?

Яким повинен бути логотип?

Логотип– життєво важливий елемент іміджу компанії, який подається як зображення назви компанії у вигляді картинки, слугує, в першу чергу, для ідентифікації компанії чи бізнесу на ринку та використовується для розробки фірмового стилю. Логотип є легким способом запам’ятовування Вашої продукції серед решти.

Створення логотипу напряму пов’язано з більш широким процесом створення фірмового стилю. При створенні логотипу важлива кожна найменша деталь – колір, відтінок, шрифт, розмір букв, їх напрям.

Отож при розробці ефективного логотипу не завадить врахувати наступне:

Логотип повинен бути універсальним для використання у різних засобах реклами. Ще не так давно довільні торгові марки, емблеми, логотипи використовувалися тільки в друкованих засобах, в яких не настільки важливим є якість кольору. Розвиток медіа засобів вимагає від сучасного логотипу високої роздільної здатності з можливістю використання його на різних полотнах (візитка, банер, сайт). Логотип повинен однаково виглядати у всіх середовищах, тобто бути гнучким. Логотип повинен бути зрозумілим для всіх і легко запам’ятовуватися Дизайн логотипу повинен бути простим і узагальненим. Ключем унікальності і привабливості логотипу є максимальне збереження простоти, яка б притягувала. Розумні логотипи, такі як NOKIA чи Google містять тільки текст, написаний різними шрифтами чи в різних стилях, але уміле використання шрифту зробило їх унікальними і такими, що легко упізнаються.

  • Колір. В логотипах бажано уникати багатоколірності. Логотип повинен бути виконаний в одному кольорі і відтінками одного кольору. При виборі кольору варто враховувати його смислове навантаження, адже використання кольорів у правильному контексті керує сприйняттям та направляє думки.
  • Форма. І тут простота. Незвичайна форма ускладнює сприйняття, важко побачити малюнок і повідомлення здається дивним. Логотип повинен бути вільним від часу Бути вільним від часу означає, що час не повинен змінювати якість логотипу (Coca-Cola). Не варто слідувати модним тенденціям дизайну щороку… клієнт не встигне за вами і скоро забуде про вас і вашу продукцію. Краще зробити раз, але надовго і гаразд.

Логотип повинен не губитися у чорно-білому його відображенні І ще раз про простоту. Сама концепція має значення, а не спосіб її реалізації. Логотипи Nokia, Apple легко намалювати ручкою без спецефектів і тіней Фотошопу чи Ілюстатора.

Логотип повинен бути вражаючим і спокусливим Логотип – це перша відповідь на запитання «Чим я кращий і чи відрізняюся від інших?» Наявність вражаючого і спокусливого логотипу приближає вас до потенційних клієнтів, викликає повагу партнерів і укріплює вашу позицію.

Оригінальність компанії починається з логотипу, тому оригінальний логотип – важлива перевага вашого бізнесу у ринкових змаганнях.


Опубліковано у Корисна інформація 13 March 2019