Loading...

Nog1

Клієнт

Клінінгова компанія «Abeile»

  • Прибирання будинків, котеджів, квартир для фізичних осіб на професійному рівні.
  • Професійна регулярне прибирання будинків або квартир.
  • Професійне прибирання у виробничих і службових приміщеннях на найвищому рівні.
  • Прибирання офісів, громадських та промислових приміщень.

Прибирання комерційних або адміністративних будівель з компанією «Abeile» - це зручний спосіб недорого підтримувати чистоту.

Опис проекту

Перш, ніж ми приступили до створення сайту клінінгової компанії, ми визначили її мету. Ми хочемо, щоб сайт був максимально інформативним, щоб замовник отримував з сайту потенційних клієнтів, а не просто відвідувачів.

Для цього ми створили Розділи Фізичним та Юридичним особам, з детальним описом послуг Компанії. Ступінь деталізації інформації за напрямками діяльності, а так само створили окремі сторінки для опису кожної послуги. За Вашим бажанням можлива реалізація замовлення прямо на сайті.

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку і Кнопка замовлення дзвінка.

Додатково створені Розділи Транспорт і Аутсорсинг для зручної навігації для клієнта.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти. Розміщені Сертифікати, щоб замовник був упевнений в гарантії якості послуг.

Ще на етапі розробки ми почали формувати  прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа замовлень.