Loading...

fpgt

Клієнт

ФПЗТ є лідером в сфері надання повного комплексу послуг з транспортно-експедиційного обслуговування вантажів.

Вантажні залізничні перевезення здійснюються різними типами рухомого складу. Залежно від характеру вантажу, конструкції кузова, способів навантаження і вивантаження, а також забезпечення збереження вантажів існує кілька видів вагонів.

Опис проекту

Перше, що входить в функцію сайту, він повинен викликати довіру до Вашої транспортно-експедиційної компанії і розташовувати відвідувача вантажовласника зробити замовлення саме у Вас і саме зараз. Таким і створили ми Лендінгем для компанії ФПЗТ.

Створення сайту для компанії, яка займається транспортним бізнесом, надасть істотну підтримку, зваливши на себе левову частку турбот про рекламу і залучення клієнтів.

Довіра клієнта до вашої транспортної або експедиторської компанії це перший крок до вашого успіху
Власнику вантажу важливо знати, наскільки ваші послуги з доставки вантажів професійні, і чи можна вам довірити перевезти вантаж, який стоїть 20000 доларів, 50000, 100, і більше, тисяч доларів. Чи буде в обумовлений термін доставлений його вантаж в цілості й схоронності.

Сайт Фрязінского підприємства залізничного транспорту для цього і призначений, він відкриває замовнику-власнику вантажу можливість познайомиться з компанією, побачити контактні дані, познайомиться з послугами, як доставляються вантажі, звідки здійснюються перевезення й транспортно-експедиторською компанією.

Лендінг має такі розділи:

  • Про компанію
  • Замовити послугу
  • Класифікацію вагонів
  • Правову інформацію
  • Партнери
  • Контакти
Зручна і продумана Форма для здійснення замовлення перевезення вантажу.
Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти. Яндекс Карта допоможуть легко знайти компанію.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.