Loading...

Nog1

Клієнт

ЗВО ГрандКлімат займається продажем, проектуванням і виробництвом вентиляційного обладнання. Компанія надасть Вам повний спектр вентиляторів, повітряних завіс та іншого обладнання, що використовується в вентиляційних системах.

Завод Вентиляційного Обладнання ГрандКлімат є перспективною, що швидко розвивалася компанією, яка характеризується якістю обладнання і визнанням наших клієнтів.

Опис проекту

Сайт виконаний в сучасній легкій стилістиці і відображає основну концепцію діяльності компанії. Сайт адаптований для планшетів і мобільних пристроїв, все елементи добре читаються і доступні на будь-якому дозволі екрану.

Для кожного елемента продуманий ефект при наведенні. Це не тільки кнопки, але і інші інтерактивні елементи, створені для зручності використання сайту. Вся необхідна інформація доступна відразу при наведенні.

На сайті розміщена продукція, каталоги, прайси, що дуже зручно для клієнта.

Є Кнопка зв'язку, контакти менеджерів, відділу постачання.

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти. Яндекс Карта допоможуть легко знайти центр.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.