Loading...

Nog1

Клієнт

GLOBAL TRANS LOGISTICS (GTL) - багатопрофільний логістичний оператор, утворений в серпні 2006 року, і успішно розвиває свою діяльність на ринку логістичних послуг.

GTL пропонує високотехнологічні логістичні послуги в широкому діапазоні найвищого рівня: відповідальне зберігання і обробка вантажів, транспортно-експедиційні послуги, упаковка, перепакування та стикеровка, консультаційні послуги в області складської логістики.

Опис проекту

У сфері логістичного бізнесу, як і в інших нішах послуг - велика конкуренція, боротьба ведеться буквально за кожного клієнта. Відділи продажів транспортних компаній опрацьовують всі можливі канали залучення клієнтів - від холодних дзвінків до чат-ботів в соціальних мережах. І виходячи з нашого досвіду співпраці, основними джерелами нових клієнтів логістичних компаній - є їх сайти.

Створення сайту для компанії, яка займається транспортним бізнесом, надасть істотну підтримку, зваливши на себе левову частку турбот про рекламу і залучення клієнтів.

Лендінг має наступні розділи:

  • Про компанію
  • Перелік послуг
  • Відгуки клієнтів
  • Партнери
  • Фотогалерея (етапи будівництва нового сладу) і т.д.

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти. Яндекс Карта допоможуть легко знайти компанію.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.