Loading...

Nog1

Клієнт

Житловий комплекс «Імперія» - це унікальний мікрорайон для тих, хто прагне до комфорту. Спокійне місце з чистим повітрям, відсутність суєти міста, упорядковані території дворів, комфортабельна сучасна забудова, розвинена інфраструктура, хороша панорама за вікном і високий рівень безпеки життя.

Комплекс об'єднує десять 7-ми поверхових будівель із затишними дворами, багаторівневим критим паркінгом, вишуканим ландшафтним дизайном, великим торгово-розважальним комплексом і дитячим центром розвитку. У складі житлового комплексу «Імперія» є відразу кілька інфраструктурних елементів, що робить його так званим «містом в місті».

Опис проекту

Стильний і сучасний дизайн сайту акцентує увагу на візуалізації житлового комплексу. Сайт має зручну структуру і легку навігацію, завдяки чому відвідувачі сайту без зусиль зможуть знайти цікаву для них інформацію. Сайт ЖК "Імперія" насичений функціоналом по вибору і поданням квартир.

Так як покупка квартири - дія не спонтанне, а усвідомлене, нам необхідно було розробити контент і функціонал для сайту для житлового комплексу, відповівши на ряд питань, які змогли б придушити страхи і проблеми ЦА. В тому числі:

  • Зробити акцент на розташуванні житлового комплексу із зазначенням переваг місцевості;
  • Розкрити переваги ЖК: інфраструктури, облаштування прибудинкової території, технології будівництва, опис матеріалів, використаних в процесі будівництва, а також забезпечити кожного потенційного клієнта інформацією про хід будівництва;
  • Надати інформацію про ціни на квартири, їх тип, плануванні, площі.

В цілому, дизайн вийшов нестандартним. Різні колірні блоки з їх описом, яскраві тематичні зображення, кнопки.

Зручна і продумана Кнопка замовлення дзвінка.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, Карта.

За допомогою ексклюзивного і детально опрацьованого дизайну нам вдалося зачепити увагу кожного відвідувача, залучаючи його саме тією перевагою, яку цінно для нього в першу чергу.FF