Loading...

Nog1

Клієнт

Компанія "Медіа Телеком" заснована в 2010 році. Основним завданням ТОВ "Медіа-Телеком" є надання жителям м. Щелково та Щелковського району високоякісних послуг в області Інтернету, телебачення, відеоспостереження, а також СКУД (Систем Контролі Управління Доступом).

"Медіа Телеком" реалізує такі послуги, використовуючи комбінацію мобільних та сучасних технологій фіксованої зв'язку, у тому числі широкополосного абонентського доступу різних типів.

Опис проекту

З огляду на специфіку діяльності замовника, нашою метою було створення сайту з адаптивною версією, високою швидкістю завантаження незалежно від швидкості інтернет-з'єднання, і розробка динамічного дизайну з фірмовим стилем і логотипом.

Розробка корпоративної сторінки ґрунтувалося на маркетинговому дослідженні цільової аудиторії і конкурентів. Ми розробили функціональний ресурс з категоріями і підкатегоріями, наповнили сторінки графічним та інформаційним контентом, розбили сторінки на логічні блоки та отримали зручність користування і грамотний інтерфейс.

Сайт компанії має розділи:

  • Послуги
  • Тарифи
  • Новини
  • Партнери
  • Контакти

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку.
Кожен клієнт, який замовляє розробку проекту в веб-студії, отримує не просто веб-ресурс, а робочий, елітарний і прибутковий проект, інвестиції в який окупаються за 2-3 місяці. Ми працюємо над створенням сайтів-лідерів, тому пишаємося своїм портфоліо і пропонуємо вам з ним ознайомитися.