Loading...

Nog1

Клієнт

Медичний діагностичний центр в місті Митищі розпочав свою роботу у жовтні 2011 року. Перш ніж прийняти перших пацієнтів, з технічної точки зору було зроблено важку роботу з установки останньої діагностичної апаратури.

Діагностика проводиться на високотехнологічних пристроях останнього покоління від провідних зарубіжних виробників медичного обладнання.

Опис проекту

При створенні сайту медичного центру ми знайшли ефективне рішення, розробили привабливий стильний дизайн, продумали зручну навігацію по сайту. Ми багато років створюємо веб-сайти і відмінно знаємо, що саме потрібно для створення якісного сайту медичного центру.

Зручно представлені послуги Компанії. Ступінь деталізації інформації за напрямками діяльності, а так само створили окремі сторінки для опису кожної медичної послуги.

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку і Кнопка замовлення дзвінка.

Наочно на слайдері продемонстровані поточного Акції.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти. Яндекс Карта допоможуть легко знайти центр.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів .