Loading...

Nog1

Клієнт

Компанія "Mr.Pietra" має багатий досвід обробки штучного каменю. Працює вже 7 років на ринку і завоювала репутацію надійного і відповідального партнера. Серед їхніх робіт - тисячі унікальних виробів.

Виробляють практично все, що можна зробити з кварцового і акрилового каменю: стільниці для кухні, облицювальні панелі, стільниці для ванної кімнати, мийки і раковини в колір стільниці, підвіконня та багато іншого.

Опис проекту

Бізнес-сайт компанії - найкращий помічник домогтися довіри покупців. Завдяки широким функціональним можливостям сайт дозволяє компанії докладно і доступно розповісти відвідувачам про свою продукцію, про матеріали, з яких вона виготовляється і т.д.

Дизайн сайту "Mr.Pietra" вигідно підкреслює її продукцію, акцент в дизайні - на Каталог каменю, адже саме він грає першу скрипку в цьому оркестрі.

Важливо пам'ятати, що по продукції, яка представлена на сайті, відвідувачі судять про всю компанію і її можливості. Тому каталог (Стільниці, Мийки, Підвіконня), повинен бути зручним, зображення - чіткими, з високою роздільною здатністю.

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку і Кнопка замовлення дзвінка.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти. Яндекс Карта допоможуть легко знайти центр.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.