Loading...

Nog1

Клієнт

Ремонт квартир і комерційних приміщень під ключ в Щелково і Московської області - це комплекс робіт з поліпшення зовнішнього вигляду і технічного стану приміщень. Багаторічний досвід і використання сучасних технологій дозволяють компанії «Ремонт Борисович» перетворити будь-яку квартиру в житло Вашої мрії !.

Пропонуючи Вам свої послуги, компанія пам'ятає про цінності і важливості своєї репутації. Тому вибираючи «Ремонт Борисович», Ви отримуєте гарантований результат - виключно високу якість виконуваних робіт при повному дотриманні обумовлених термінів.

Опис проекту

Велику частку пошукових запитів складають послуги ремонту будинків, квартир і офісів. Сайт по ремонту квартир - ефективний інструмент залучення клієнтів як для невеликої ремонтної бригади, так і для великого постачальника послуг в цій сфері.

Бригаді майстрів часто досить Лендінзі з цінами, фотографіями виконаних робіт, формою заявки. На перший план виходить не структура майданчики, а наповнення: хороші продають тексти приведуть відвідувача до кнопки Виклик замірника.

Дуже функціональна кнопка Калькулятор, що дозволяє розрахувати вартість послуг.

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.