Loading...

Nog1

Клієнт

Компанія «СтройПростор» була заснована 10 квітня 2013 року. Спеціалізація компанії-торгівля товарами для будівництва та ремонту будинків, офісів. Працює як з фізичними, так і з юридичними особами.

Магазин-склад розташований в селі Осєєво Щелковського району, до нас зручно добиратися не тільки з Щелково, а й таких міст, як Лосіно-Петровський, Ногінськ, Корольов, Митищі, Балашов і ін.

Власний склад - понад 5000 м2, завдяки чому завжди в наявності більше 12 000 позицій товарів, в різних обсягах. Продаж товарів можлива оптом і в роздріб.

«Стройпростор» - це гіпермаркет будматеріалів з асортиментом більше 12 000 товарів, з високою якістю обслуговування і приємними цінами.

Опис проекту

Все більше і більше людей користуються інтернет магазинами. Тому якщо Ви або Ваша компанія реалізуєте товар або пропонуєте послуги, своє співробітництво з клієнтами Ви можете організувати продажі через інтернет магазин. Інтернет магазин - це особлива форма інтерактивного веб-сайту, яка призначена для рекламування товару, прийому замовлення на покупку, доставки і оплати.

Для кожного елемента продуманий ефект при наведенні. Це не тільки кнопки, але і інші інтерактивні елементи, створені для зручності використання сайту. Вся необхідна інформація доступна відразу при наведенні.

Для того щоб інтернет магазин дійсно був корисний і приносив прибуток своєму власникові не варто також забувати і про його гідне оформлення, якісне й чесне обслуговування клієнтів, своєчасну доставку замовлень. Тільки грамотне поєднання всіх цих факторів створить позитивне враження у клієнтів і викличе у них бажання знову і знову здійснювати покупки тільки у Вашому інтернет магазині!

Даний інтернет-магазин дозволяє

  • знайти і вибрати товар;
  • сформувати замовлення на його покупку;
  • вибрати спосіб оплати і доставки замовлення;
  • провести online-оплату замовлення.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.