Loading...

Nog1

Клієнт

Tatni. Це ресторан для тих, хто цінує якісну їжу. Смачно готувати і годувати людей - це те, що вони люблять і вміють.

В хорошому ресторані страви будь-якої кухні смачні і апетитно виглядають, а дизайн і атмосфера відповідають найсуворішим вимогам стилю і доброго смаку. Так що ж, хороший ресторан - це міф? Ні, якщо на допомогу рестораторові приходить сайт для бізнесу!

Опис проекту

Чому наявність сайту важливо для ведення ресторанного бізнесу? Сайт допоможе зняти вантаж зайвих турбот з плечей колективу, тим самим, даючи можливість приділити час і сили на рішення дійсно важливих проблем!

Хороший ресторан дорожить своєю репутацією, а створення сайту - це додаткові очки на користь Вашого іміджу. Професійний веб-дизайн, зручна навігація і якісний контент сайту позитивно впливають на загальне враження про ресторан у потенційних клієнтів. І Ви в силах виправдати їх найсміливіші очікування!

Важливо пам'ятати, що по продукції, яка представлена на сайті, відвідувачі судять про всю компанію і її можливості. Ми розмістили на сайті Спеціальні пропозиції, Меню, Страви від шеф-кухаря.

Всі Послуги надані на нашому сайті.

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку і Замовлення доставки.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти. Яндекс Карта допоможуть легко знайти центр.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.