Loading...
S 02

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Під корпоративним сайтом розуміється багатофункціональний сайт організації, призначення якого - як донесення інформації до клієнта, так і безпосередньо переслідування комерційних цілей. Тобто це сайт, який працює на ваш бізнес.

Якщо порівнювати з попереднім типом веб сайтів - візиткою, то виходить наступна аналогія. Там ви вручили маленьку візитку і розпрощалися з надією, що про вас коли-небудь згадають. Тут же ви відразу даруєте максимально повний обсяг інформації, мало не книгу, в який є все для вирішення потреб клієнта. Це не просто папірець-візитка, це вже повноцінний офіс з усіма його перевагами.

Як людину зустрічають по зовнішньому вигляду, так і компанію зустрічають по її сайту. Як правило, клієнт завжди, нехай навіть несвідомо, бачить / відчуває серйозність в намірах (або ж її відсутність). Корпоративний сайт - це відмінний спосіб показати серйозне ставлення до справи.

Більш того, створюючи корпоративний тип сайту, ви даруєте клієнту те, що йому потрібно. Клієнт відчуває чиниться йому повагу, коли бачить, скільки потрібної і корисної інформації спеціально для нього створено та розміщено. Приємний дизайн, зручне управління, достовірна і регулярно оновлювана інформація - ось характерні риси, які вигідно виділяють корпоративний сайт на тлі візиток.

Дійсно так, все вище сказане - це кілька суб'єктивно (хоча перевірено на особистому досвіді), так що давайте додамо об'єктивності і виділимо конкретні плюси і мінуси корпоративного сайту.

Переваги:

  • централізоване сховище докладної інформації про компанію, товари і послуги.
  • велика кількість довідкової інформації для підтримки користувача.
  • різні сервіси допомоги для вибору товарів і послуг: калькулятори тощо.
  • можливість взаємодії співробітників організації між собою через внутрішні сервіси.
  • активне залучення клієнтів за рахунок клієнто-орієнтованості.
     Корпоративний сайт - ідеальне рішення для компаній будь-якої сфери діяльності. Якісно і професійно зроблений корпоративний сайт не схильний до часу і актуальний завжди.