Loading...
Landing

ЛЕНДІНГ-ПЕЙДЖ

Лендінг або лендінг-пейдж (цільова сторінка) - це однодоступний тип сайту для захоплення уваги клієнта для подальшого виконання ним цільового дії. Мінімум всього відволікаючого: на лендінгу розміщується тільки ключова інформація, яка здатна зацікавити і стимулювати покупку товару або замовляти послуги.

Інші назви Лендінгу- посадкова сторінка, сторінка захоплення.

Що являє собою правильний Лендінг?

По-перше, це простий і зручний дизайн. Завдяки своїй легкості Лендінгем швидко завантажується і не викликає зайвих питань.

По-друге, Лендінг несе ключову інформацію про те, чому клієнт повинен зробити покупку або зробити інше цільове дію (наприклад, підписатися на розсилку). Переваги, акції з обмеженням за часом, високоякісні фотографії, заклик до дії - ось головні пункти, з яких складається посадкова сторінка.

Зараз відбувається справжній розквіт Лендінгів. І цьому є причини. Головною перевагою цього різновиду сайтів є підвищена конверсія за рахунок Вузьконаправлене (конкретний товар / послуга для конкретної аудиторії). Нічого зайвого - ось секрет успіху сторінки захоплення.

Головною особливістю Landing page є те, що вона містить якийсь заклик до дії і надає відвідувачеві тільки ту інформацію, за якою він прийшов на даний сайт.