Loading...

Nog1

Клієнт

Меблевий салон "Берізка", який є офіційними представником виробництва кухонних, корпусних, вбудованих меблів. Це означає надання всіх гарантій, виготовлення ваших меблів відповідно до норм і стандартів, висока якість нашого продукту.

Опис проекту

Бізнес-сайт меблевої фабрики - найкращий помічник домогтися довіри покупців. Завдяки широким функціональним можливостям сайт дозволяє компанії докладно і доступно розповісти відвідувачам про свою продукцію, про матеріали, з яких вона виготовляється і т.д.

Дизайн сайту меблевої фабрики вигідно підкреслює її продукцію акцент в дизайні - на каталог меблів, адже саме вона грає першу скрипку в цьому оркестрі.

Важливо пам'ятати, що по меблів, яка представлена на сайті, відвідувачі судять про всю фабриці і її можливості. Тому каталог меблів повинен бути зручним, зображення - чіткими, з високою роздільною здатністю.

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку і Кнопка замовлення дзвінка.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти. Яндекс Карта допоможуть легко знайти центр.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.