Loading...

miller

Клієнт

Стоматологічна клініка Dr.Miller - стоматологія нового покоління, унікальна команда фахівців з усіх напрямків стоматології: терапевти, хірурги-імплантології, ортопеди, ортодонти, дитяча стоматологія, гігієністи і ін. Кращі лікарі, найсучасніше обладнання, інноваційні технології та матеріали, індивідуальний підхід.

Стоматологія Dr.Miller створювалася для вимогливих людей з особливими вимогами до якості, комфорту і сервісу, що цінують свою індивідуальність, красу і здоров'я.

Опис проекту

Створення сайту стоматологічної клініки - це хороший спосіб заявити про стоматологію в Інтернеті і отримувати нових клієнтів. Конкуренція в Інтернеті серед стоматологічних клінік Вінниці дуже велика, тому підхід до розробки вимагає високої кваліфікації і маркетингових досліджень, на підставі яких буде побудований сайт і його подальший розвиток.

Розділ, з описом послуг Компанії. Ступінь деталізації інформації за напрямками діяльності, а так само створили окремі сторінки для опису кожної медичної послуги. Є ціни на послуги, постійно оновляются Акції. Так само представлена Фотогалерея.

Завдяки грамотно розробленим сайту стоматологічної клініки, зручною і продуманою Формі зворотного зв'язку і Кнопці замовлення дзвінка, його відвідуваність постійно збільшуватиметься, а відвідувачі конвертуватися в клієнтів, залишати заявки, записуватися на прийом до лікаря.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти, Карта допоможуть легко знайти клініку.

Ще на етапі розробки ми почали формувати прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа відвідувачів.