Loading...

Nog1

Клієнт

Медичний центр в місті Ногінськ Московської області. Центр розташовується в центрі міста Ногінська. У центрі послуг, що надаються МРТ, КТ, УЗД, а так само проводяться такі види лікування і діагностики як: мануальна терапія, лікування плоскостопості, фізіотерапія, функціональна діагностика, ЕНМГ (Електронейроміографія), приймають лікарі: невролог, логопед, травматолог-ортопед.

Опис проекту

При створенні сайту медичного центру ми знайшли ефективне рішення, розробили привабливий стильний дизайн, продумали зручну навігацію по сайту. Ми багато років створюємо веб-сайти і відмінно знаємо, що саме потрібно для створення якісного сайту медичного центру.

Розділ, з описом послуг Компанії. Ступінь деталізації інформації за напрямками діяльності, а так само створили окремі сторінки для опису кожної медичної послуги. За Вашим бажанням можлива реалізація замовлення прямо на сайті.

Зручна і продумана Форма зворотнього зв'язку і Кнопка замовлення дзвінка.

Розділ Новини, наочно продемонстровано поточного Акції.

Детальна інформація з контактними даними: адреса, телефони, інші контакти. Яндекс Карта допоможуть легко знайти центр.

Ще на етапі розробки ми почали форміроват прихильність до сайту. Мета - збільшення числа лояльних Клієнтів, привернення уваги до спеціальних пропозицій, підвищення рівня прийняття рішення при відвідуванні сайту, збільшення кількості переглянутих сторінок і числа замовлень.