Loading...
S 02

SEO-оптимізація

SEO (search engine optimization) - це комплексна послуга з пошукової оптимізації та просування, основне завдання якої - збільшення відвідуваності з пошукових систем.

Чому Вашому бізнесу необхідно SEO просування?

На сьогоднішній день ефективне ведення бізнесу неможливо без наявності власного сайту. Багато підприємців дотримуються думки, що створення сайту цілком достатньо для підвищення рівня продажів і популяризації вироблених товарів або послуг, що пропонуються і дивуються, коли зі створенням сайту дзвінків більше не стає. Справа в тому, що новий ресурс перебуває на досить низьких позиціях в пошукових системах і користувачі, в тому числі і потенційні клієнти, просто не знаходять його у видачі.

Як вивести сайт в ТОП видачі пошукових систем, і привернути увагу цільової аудиторії?
SEO-просування сайту являє собою сукупність заходів щодо внутрішньої і зовнішньої оптимізації ресурсу для того, щоб зайняти лідируючі позиції в результатах видачі пошукових систем. Завдяки чому стрімкими темпами збільшується його відвідуваність, а це значить збільшується і рівень продажів. Просування сайту в пошукових системах сприяє популяризації компанії, а так само підвищує лояльність цільової аудиторії до пропонованих товарів і послуг, компанії в цілому.

Методи просування сайтів в Інтернеті

  • Як правило, для продуктивної SEO розкрутки сайту необхідно наповнити його якісним, цікавим, а головне - унікальним контентом. Просування сайту в Google дуже залежить саме від контенту, мова йде не тільки про наповнення ресурсу статтями, а й про фото-, відеоконтент.
  • Часто для SEO розкрутки нарощують кількість посилань. Чим більше авторитетних ресурсів посилаються на Ваш сайт, тим авторитетніший ставати він сам. Пошукові системи оперативно помічають це і підвищують позиції пошукової видачі.
  • Велике значення має те, як розроблений сам сайт, його будова, коректність коду і відсутність дублів сторінок. Чим професійніше створений сайт, тим простіше і швидше проходить процес сео розкручування.

Етапи SEO-просування в компанії Ka-Reen.net

  • Складання семантичного ядра для Вашого ресурсу, що призведе на сайт цільових клієнтів і забезпечить оперативну розкрутку сайту.
  • Внутрішня оптимізація під пошукові системи.
  • Наповнення сайту цікавим і унікальним контентом, який цінують пошукові системи Google.
  • Для швидкого пошуку компанії ми додамо їх на карти Google. Щоб користувач зміг з легкістю знайти Вашу компанію.
  • Складання звітності допоможе Вам бути в курсі проведених робіт і отриманих результатів.